U heeft thema's geselecteerd om te volgen, maar deze worden niet opgeslagen zolang u niet bent ingelogd. Login of registreer om deze thema's te blijven volgen.

European Societal Challenges: The Future of Human-Robot Interaction

6 februari 2019 15:30 – 18:30
European Parliament, Brussels

White Rose Brussel organiseert een robotica-evenement op 6 februari 2019, om 15.30-18.30 uur, gevolgd door een netwerkreceptie in het Europees Parlement.

European Societal Challenges: The Future of Human-Robot Interaction

De universiteiten van Leeds, Sheffield en York (VK) zullen hun uitstekende onderzoek naar de mogelijke toekomst van interactie tussen mens en robot onder de aandacht brengen. Op basis van expertise uit verschillende disciplines zullen we de opwindende mogelijkheden onderzoeken van snelle ontwikkelingen in autonome technologie.

Experts in het veld zullen beleidsrelevante discussies faciliteren over de behoefte aan een gestandaardiseerd, wettelijk kader om een ethische, veilige en geschikte inzet van robots en autonome systemen te waarborgen.

Klik hier om te registreren voor het evenement.

Jouw VLEVA-contact voor dit thema

Maak een account aan

Volg ons